Obchodní podmínky internetového obchodu dostalet.cz provozovatele MIAN, s r.o. se řídí níže uvedeným nákupním řádem a platnou legislativou.


Detailní informace o postupu při nákupu jsou uvedené v článku "Jak nakupovat".

Objednání zboží

Odesláním internetové objednávky vybraného zboží, zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a stvrzuje, že se seznámil/a s reklamačním řádem a těmito obchodními podmínkami a, že s nimi souhlasí.

Potvrzení o přijetí objednávky

Přijetí objednávky s veškerými údaji obdržíte od nás na Vámi udanou e-mailovou adresu. Zvolíte-li bezhotovostní platbu předem, zašleme Vám současně i Výzvu k úhradě. Minimální cena objednávky činí 500 Kč.

Dodání zboží

Zboží zasíláme na území České republiky. Zboží je běžně expedováno do 2 až 4 pracovních dnů jako cenný balík prostřednictvím České pošty. Při platbě předem odesíláme zboží po obdržení platby na našem účtu.

 

Česká pošta za zboží během přepravy ručí. Proto doporučujeme, aby si kupující vždy zásilku při přebírání od České pošty důkladně prohlédl a v případě jejího poškození zásilku nepřebíral a ihned na místě sepsal s pracovníkem České pošty protokol o poškození.

Způsob platby

Máte na výběr z dvou způsobů platby:

  • platbou předem na konto provozovatele MIAN s.r.o. ČSOB, Praha č.ú.: 233378055/ 0300
  • na dobírku

Poštovné

Poštovné závisí na zvoleném způsobu doručení a na hodnotě objednaného zboží, balné se neúčtuje.

  • platba předem: při hodnote objednaného zboží do 2.000 Kč je poštovné 90 Kč, nad 2.000 Kč je poštovné zdarma
  • dobírka: při hodnote objednaného zboží do 2.000 Kč je poštovné 146 Kč, nad 2.000 Kč je poštovné zdarma

Pokud si zákazník zásilku nevyzvedne a zásilka se prodávajícímu vrátí, bude prodávající zákazníka obratem kontaktovat. Pro opakované zaslání připočte prodávající k ceně poštovné a případně dobírku opakovaně v plné výši.

Záruka a reklamace

Nabízené zboží pochází přímo od výrobce v SR, je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a záručních podmínek výrobce.

Zásilku je možno vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od jejího převzetí. Samotné zboží ani originální obal zboží nesmí být poškozeny, nést znaky používaní či být jinak znehodnocené. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty včetně dodacího listu nebo faktury. Následně bude zákazníkovi převedena příslušná částka, která bude snížena o poštovné a další prokazatelné náklady spojené především s expedicí.

Pokud bude chtít zákazník zásilku či jednotlivé zboží z jakéhokoliv důvodu reklamovat, je nutné, aby podal žádost o reklamaci nejpozději do 7 kalendářních dnů od převzetí zásilky a to e-mailem.

Storno objednávky

Objednávku lze stornovat e-mailem, pokud je stávající objednávka přijatá a zboží nebylo expedováno. V případě pozdějšího zrušení objednávky má prodávající nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů s expedicí zboží.

Storno objednávky ze strany prodávajícího

Provozovatel má právo stornovat objednávku kupujícího nebude-li částka do 10 dní od data objednání a potvrzení přijetí objednávky a zaslání Výzvy k úhradě připsána na konto provozovatele

Provozovatel internetového obchodu má právo stornovat objednávku nebo její část v případě, že se objednané zboží během vyřizování objednávky přestane vyrábět nebo dodávat na trh. O stornu objednávky bude zákazník informován. Pokud již hodnotu objednaného zboží ve stornované objednávce uhradil, bude mu příslušná částka vrácena v nejbližším možném termínu.


Provozovatel internetového obchodu dostalet.cz zaručuje všem zákazníkům ochranu jejich osobních údajů. Údaje slouží výhradně k úspěšnému vyřízení objednávek a neposkytují se třetím osobám či institucím. Tyto informace se řídí zákonem č. 101/2000Sb. o ochraně osobních údajů.


Provozovatelem elektronického obchodu dostalet.cz je společnost:

MIAN, s r.o.
Vidlák 721,
198 00 Praha 9

telefon: 608 258 605,
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
DIČ CZ274 57 222
zapsán v obchodním rejstříku u Městského soudu Praha, oddíl C, vložka 113893
Certifikáty